Спортивні події

12:58
20.02.2014
Фристайл. Золоту медаль для США виборов Девід Вайз

Завершилися змагання з фристайлу у дисципліні скі-хафпайп на Олімпійських іграх в Сочі. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Золоту медаль у цій дисципліні завоював американець Девід Вайз.

Срібло в активе канадця Майкла Ріддла, а бронзову нагороду виборов француз Кевін Роллан.

XXII Олімпійські...

11:36
20.02.2014
Медальний залік. Норвегія випередила Німеччину у боротьбі за лідерство

Збірна Норвегії вийшла на перше місце у медальному заліку після змагального дня у середу, 19 лютого. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Норвежці здобули дві золоті нагороди у лижних перегонах і випередили Німеччину, яка у цей день не здобула нічого.

Третє місце зберегли Сполучені Штати Америки,...

09:34
20.02.2014
Чемпіонат України. "Компаньйон" впорався з "Білим Барсом"

У вівторок, 18 лютого, столичний "Компаньйон" в чемпіонаті України переміг "Білий Барс". Про це повідомило видання "Чемпіон".

Чемпіонат України з хокею сезон 2013/2014

Регулярний чемпіонат

18 лютого

"Компаньйон-Нафтогаз" - "Білий Барс" 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

1:0 - Гніденко (Ємельяненко) -...

09:13
20.02.2014
Сноуборд. У борд-кросі у чоловіків перемогу здобув француз Вольтьє

П'єр Вольтьє став олімпійським чемпіоном Сочі-2014 зі сноуборд-кросу черед чоловіків. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Він залишив позаду росіянина Ніколая Олюніна, який виграв срібло, й американця Алекса Дейболда, у котрого бронза.

XXII Олімпійські зимові ігри Сочі,...

09:03
18.02.2014
Луцьк: у «Білій турі» - шкільні «Диво-шашки»

Упродовж минулого тижня, з 11 по 15 лютого, в шахово-шашковому клубі міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проходили традиційні змагання школярів «Диво-шашки» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів в рамках міської спартакіади. У змаганнях взяло участь більше сотні...

08:48
18.02.2014
На Рівненщині визначили спортивну гордість

15-річні легкоатлети, плавці, тенісисти, які попри вади здоров’я зуміли посісти призові місця на всеукраїнських змаганнях серед дітей-інвалідів, а ще дефлімпійці та паралімпійці, переможці чемпіонатів Європи і світу, спортсмени-ветерани, тренери. Усі вони цьогоріч отримали відзнаки як кращі з...

08:19
18.02.2014
Олімпіада. Змагання сноубордистів у борд-кросі перенесені на невизначений час

Змагання сноубордистів в дисципліні борд-крос, які повинні були розпочатися об 11:00, перенесені на пізніший час. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Спочатку першу спробу перенесли на 12:15 за московським часом, а другу - на 12:50.

Однак туман в Сочі продовжував триматися і кваліфікацію було...

08:16
18.02.2014
Фристайл. П`яте золото для Білорусі виграв екс-українець Антон Кушнір

Білорус Антон Кушнір виграв золоту медаль у фристайлі в акробатиці. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Срібло дісталося австралійцю Девіду Моррісу та бронза в китайця Зоньян Цзя.

Українець Олександр Абраменко фінішував на шостому місці.

08:13
18.02.2014
Блохін: "З новачків, крім Рибки, обговорювати нікого"

Молоді футболісти "Динамо" поки не готові грати за першу команду. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Про це заявив тренер клубу Олег Блохін.

"Я думаю, що молоді гравці поки не готові до основного складу, і з новачків, крім Рибки, обговорювати нікого", - сказав він.

"Так, Калитвинцев став...

08:10
18.02.2014
Фристайл. Абраменко завершив боротьбу за медалі у другому фіналі

Українець Олександр Абраменко не кваліфікувався до четвірки найсильніших в акробатиці у фристайлі, яка побореться за медалі. Про це повідомило видання "Чемпіон".

У фіналі 2 Абраменко із результатом 113.12 фінішував на шостому місці і такиv буде його підсумковий результат.