Спортивні події

16:04
20.02.2014
Керлінг (чоловіки). Великобританія вирвала путівку у півфінал на тай-брейку

Збірна Великобританії стала четвертим півфіналістом чоловічого турніру з керлінгу на ОІ-2014. Про це повідомило видання "Чемпіон".

На тай-брейку британці вирвали перемогу у команди Норвегії.

Тепер у півфіналі вони зустрінуться зі Швецією.

Півфінальні поєдинки призначені на середу, 19...

14:52
20.02.2014
Сноуборд. Українці не змогли подолати кваліфікацію в паралельному гігантському слаломі

Українські сноубордисти не змогли подолати кваліфікацію у змаганнях по паралельному гігантському слалому на Олімпіаді в Сочі. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Йосип Пеняк показав тільки 23-й результат, а Аннамарі Чундак зайняла 21-е місце.

XXII Олімпійські зимові ігри Сочі,...

12:58
20.02.2014
Фристайл. Золоту медаль для США виборов Девід Вайз

Завершилися змагання з фристайлу у дисципліні скі-хафпайп на Олімпійських іграх в Сочі. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Золоту медаль у цій дисципліні завоював американець Девід Вайз.

Срібло в активе канадця Майкла Ріддла, а бронзову нагороду виборов француз Кевін Роллан.

XXII Олімпійські...

11:36
20.02.2014
Медальний залік. Норвегія випередила Німеччину у боротьбі за лідерство

Збірна Норвегії вийшла на перше місце у медальному заліку після змагального дня у середу, 19 лютого. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Норвежці здобули дві золоті нагороди у лижних перегонах і випередили Німеччину, яка у цей день не здобула нічого.

Третє місце зберегли Сполучені Штати Америки,...

09:34
20.02.2014
Чемпіонат України. "Компаньйон" впорався з "Білим Барсом"

У вівторок, 18 лютого, столичний "Компаньйон" в чемпіонаті України переміг "Білий Барс". Про це повідомило видання "Чемпіон".

Чемпіонат України з хокею сезон 2013/2014

Регулярний чемпіонат

18 лютого

"Компаньйон-Нафтогаз" - "Білий Барс" 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

1:0 - Гніденко (Ємельяненко) -...

09:13
20.02.2014
Сноуборд. У борд-кросі у чоловіків перемогу здобув француз Вольтьє

П'єр Вольтьє став олімпійським чемпіоном Сочі-2014 зі сноуборд-кросу черед чоловіків. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Він залишив позаду росіянина Ніколая Олюніна, який виграв срібло, й американця Алекса Дейболда, у котрого бронза.

09:03
18.02.2014
Луцьк: у «Білій турі» - шкільні «Диво-шашки»

Упродовж минулого тижня, з 11 по 15 лютого, в шахово-шашковому клубі міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проходили традиційні змагання школярів «Диво-шашки» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів в рамках міської спартакіади. У змаганнях взяло участь більше сотні...

08:48
18.02.2014
На Рівненщині визначили спортивну гордість

15-річні легкоатлети, плавці, тенісисти, які попри вади здоров’я зуміли посісти призові місця на всеукраїнських змаганнях серед дітей-інвалідів, а ще дефлімпійці та паралімпійці, переможці чемпіонатів Європи і світу, спортсмени-ветерани, тренери. Усі вони цьогоріч отримали відзнаки як кращі з...

08:19
18.02.2014
Олімпіада. Змагання сноубордистів у борд-кросі перенесені на невизначений час

Змагання сноубордистів в дисципліні борд-крос, які повинні були розпочатися об 11:00, перенесені на пізніший час. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Спочатку першу спробу перенесли на 12:15 за московським часом, а другу - на 12:50.

Однак туман в Сочі продовжував триматися і кваліфікацію було...

08:16
18.02.2014
Фристайл. П`яте золото для Білорусі виграв екс-українець Антон Кушнір

Білорус Антон Кушнір виграв золоту медаль у фристайлі в акробатиці. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Срібло дісталося австралійцю Девіду Моррісу та бронза в китайця Зоньян Цзя.

Українець Олександр Абраменко фінішував на шостому місці.