ЗУНР.ІНФО

Західноукраїнський національний інформаційний ресурс

Путін поспівчував королю Іспанії через футбол

15:17 03.07.2018
Президент Росії Володимир Путін особисто зателефонував королю Іспанії Філіпу VI ввечері 1 липня. Як повідомляє прес-служба російського лідера, «Путін привітав короля Іспанії», а сам Філіп VI «привітав Володимира Путіна з перемогою російської команди». Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Хоча Росія приймає чемпіонат світу з футболу, російського лідера не було на ключовому матчі команди з його країни. Росію на московському стадіоні «Лужники» представляв не Путін, а прем’єр-міністр країни Дмитро Медведєв, Іспанію – король Філіп VI.

В 1/8 фіналу проти іспанців росіяни провели 90 хвилин основного часу гри і 30 хвилин овертайму переважно в захисті, 120 хвилин закінчилися з результатом 1:1. Господарі мундіалю виявилися сильнішими в серії пенальті.

Суперниками збірної Росії у чвертьфіналі стали футболісти Хорватії, які в поєдинку за таким же сценарієм і за такого ж рахунку перемогли в серії пенальті команду Данії. Чвертьфінал Хорватія – Росія відбудеться в Сочі 7 липня.

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...
comments powered by Disqus

Інтернет реклама УБС

Сьогодні читають

08:00 Видавництво "Волинські обереги" випустило книгу про те, як працювати за кордоном з дому(+відео)
15:03 На Хмельниччині рятувальники попереджають пожежі на хлібних полях(+фото)
17:23 На Житомирщині піротехніки знищили артснаряд, виявлений лісівниками(+фото)
14:03 На Волині у Шацькому районі в ДТП постраждав мотоцикліст
16:49 Понад 30 пластунів з різних областей України проходять вишкіл у таборі під Лугинами.
15:49 Рівненщина: невдовзі дошкільники села Залав’я на Млинівщині підуть у «Казку»

Спортивні події

11:38 Владислав Атрошенко: Буду ініціювати питання щодо присвоєння Олені Костевич звання Почесного громадянина Чернігова
13:04 На Івано-Франківщині спортсмени Надвірнянщини здобули перемогу на Чемпіонаті світу з самбо
12:23 Степан Барна: Великогаївська громада – це не просто село, це модель успішного українського села майбутнього
14:06 Львівська «Галичанка» обійшла київський «Спартак» у двох матчах другого туру Суперліги(+фото)
13:26 На Львівщині переможців міжнародного турніру серед дітей під опікою привітали із перемогою(+фото)

Світ

11:12 Біля узбережжя Норвегії зіштовхнулися нафтовий танкер і фрегат королівського флоту
10:49 Франція закликає створити «європейську армію» для захисту від Росії і «навіть США»
08:00 Російський Су-27 перехопив американський літак над Чорним морем
10:33 У Єгипті розбився винищувач МіГ-29
12:35 Росія: внаслідок вибуху в Архангельську постраждали троє працівників ФСБ – НАК